چگونه ببوسیم ( راهنمای بوسیدن بهتر!)

HTML clipboard

برخی میگویند با یک بوسه عاشقانه میتوان فهمید آیا طرف مقابل شما همان کسی است که میخواهید تمام عمر خود را با وی بگذرانید یا خیر! پس اهمیت بوسه در رابطه زناشویی بسیار مهم است زیرا با یک بوسه میتوان خیلی حرفها را زد, قدرت یک بوسه عاشقانه پر حرارت بسیار بیشتر است در بیان جمله دوستت دارم تا گفتن خود جمله دوستت دارم! با یک بوسه میتوان عشق,حس نیاز به طرف مقابل و ... را به وی فهماند.

همیشه یک رابطه پر شور همراه با بوسه های عاشقانه زیاد است که پر شور میماند. خیلی از افراد به بوسه تنها به عنوان یک پیش نیاز برای شروع رابطه جنسی نگاه میکنند اما در واقع بوسه بسیار فراتر از این است! طوری که شما بعد از رابطه جنسی دیگر تمایلی به ادامه آن در یک بازه زمانی ندارید اما یک بوسه عاشقانه پر حرارت را همیشه می طلبید!

 

کسی که در بوسیدن مهارت دارد بوسیدن را به عنوان یک مرحله برای گذشتن به مرحله بعد و شروع آمیزش جنسی نمیبیند بلکه بوسیدن را به عنوان مقصد نگاه میکند! وی طوری شخص مورد علاقه خود را میبوسد که گویا دوست دارد این بوس تا آخر الزمان طول بکشد! با آرامش و حرارت زیاد بوس خود را آغاز میکند.

زمان بوسیدن را طولانی میکند طوری که گویا زمان ایستاده است و با گذاشتن لبانش بر روی لبهای همسر خود این حس را القا میکند که دوست دارد تا آخر در چنین حالتی بماند و اینکه وی دارد از بوسیدن لذت تمام میبرد نه اینکه بوسیدن را تنها پیش مرحله ای برای شروع رابطه جنسی بداند.

 

نکاتی برای بوسیدن بهتر:

اول از همه شرایط فیزیکی شما باید مناسب باشد! ظاهری آراسته داشته باشید تا همسر شما میل به بوسیدن شما داشته باشد. اگر ظاهری ژولیده داشته باشید مطمئنا وی علاقه کمتری برای بوسیدن شما خواهد داشت.

بوسیدن عاشقانه  یعنی بوسیدن لبها, پس قبل از بوسیدن مطمئن شوید که لبهای شما نرم بوده و خشک شده و یا پوست پوست نباشد! برای اینکار میتوانید از مرطوب کننده های لب استفاده کنید اما همیشه اینکار را مدتی قبل از بوسیدن انجام دهید وگرنه اگر بخواهید درست قبل از بوسیدن لبهای خود را مرطوب کنید جلوه زیبایی نخواهد داشت و میتواند باعث سردی همسر شما شود.

هیچکس از بوی بد دهان خوشش نمی آید! چه بوی سیر و پیاز نهار شما باشد و یا بوی سیگار و ... باشد! پس اگر احساس میکنید دهانتان بو میدهد همسر خود را بوس نکنید! همیشه برای محکم کاری آدامس و یا قرص نعنا داشته باشید!

در لحظات اولیه با آرامش بوس خود را آغاز کنید. شما دوست ندارید همسر شما احساس کند شما همانند پلنگی به روی صورت او پریده اید!!!! آرامش در بوس اول سپس چند ثانیه نگاه در چشمان همسر و آنگاه بوس دوم و سوم و.... با حرارت بیشتر

همیشه سعی کنید قدرت خلاقیت داشته باشید! اگر شما همیشه یک نوع بوسه عاشقانه کنید بعد از مدتی ممکن است تکراری شود پس بهتر است کمی خلاق باشید.

 

انواع بوسه ها:

بوس بر روی گونه: همه این بوس را بلد هستند! لبهای خود را آرام بر روی گونه شخص مقابل قرار داده و به آرامی بوسه بزنید.

بوسیدن لاله گوش: به ارامی لاله گوش همسر خود را بوسه بزنید و دقت کنید زیاد محکم این کار را نکنید چون اگر هوای داخل گوش وی را محکم با لبان خود به بیرون بکشید ممکن است کمی درد آور باشد برای وی! و همچنین به آرامی در هنگام بوسیدن وی در گوش او جملات عاشقانه زمزمه کنید.

بوس اسکیمویی: به آرامی بینی خود را به بینی همسر خود بمالید!

بوسیدن چشم: به آرامی روی چشم بسته ی همسر خود بوسه بزنید.

بوسیدن انگشتان: دست همسر خود را گرفته و روی انگشتان او را ببوسید و با لبان خود با انگشتان او بازی کنید.

بوسیدن پیشانی: بیشتر به عنوان بوسه دوستانه تلقی میشود.

بوسه فرانسوی: بازی با زبان و لبهای همسر خود به وسیله زبان و لبهایتان!

بوسیدن گردن: به آرامی روی گلوی همسر خود را ببوسید و لیس بزنید.

 

منبع: http://wedlock.blogfa.com

 

/ 0 نظر / 61 بازدید